• Dolina Łeby
    Dolina Łeby
  • Dolina rzeki Chociny
    Dolina rzeki Chociny
  • Jezioro Wielkie Brodno
    Jezioro Wielkie Brodno
  • Lasy sopockie
    Lasy sopockie
  • Leśne oczko
    Leśne oczko
  • Niszczycielska działalność wiatru
    Niszczycielska działalność wiatru
  • Rezerwat Kacze Łęgi
    Rezerwat Kacze Łęgi
  • Rozlewisko rzeki Zbrzycy
    Rozlewisko rzeki Zbrzycy
    separator

    Nad Jez. Milachowo.

  • Staniszewskie Zdroje
    Staniszewskie Zdroje
  • Ujście rzeki Brdy do Jez. Charzykowskiego
    Ujście rzeki Brdy do Jez. Charzykowskiego
    separator

    W głębi Jez. Długie i Jez. Karsińskie.

  • Zatoka nad Zalewem Wiślanym
    Zatoka nad Zalewem Wiślanym
  • Źródło Marii zimą
    Źródło Marii zimą
Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych

Pracownicy Biura PZPK

Dyrektor Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych
Bożena Sikora - b.sikora@pomorskieparki.pl

Zastępca Dyrektora Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych
Barbara Utracka - Minko - b.utracka@pomorskieparki.pl

Główna Księgowa
Halina Justka - h.justka@pomorskieparki.pl

Sekretariat
Beata Mączka - b.maczka@pomorskieparki.pl

Księgowa
Karolina Bartosiak - k.bartosiak@pomorskieparki.pl

Kierownik Działu Administracyjno - Organizacyjnego
Anna Gątarek - a.gatarek@pomorskieparki.pl

Referent
Aleksandra Wojtczyk - a.wojtczyk@pomorskieparki.pl

Księgowa
Renata Paluch - r.paluch@pomorskieparki.pl

Informatyk
Dariusz Wrzosek - d.wrzosek@pomorskieparki.pl