„PRZYRODA W OBIEKTYWIE”

Data: 27-04-2022

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej
w ramach cyklu spotkań podróżniczo-przyrodniczych „CIEEkawi świata”
zaprasza na opowieść Marka Zarankiewicza:
„PRZYRODA W OBIEKTYWIE”

Spotkanie odbędzie się 6 maja 2022 roku o godz. 17:15 (po prelekcji „DRZEWA”) w siedzibie CIEE (Gdańsk, ul. Polanki 51).

Tak jak rodzaj wyprawy determinuje wybór odpowiednich butów tak też dobór sprzętu fotograficznego uzależniamy od rodzaju wyjazdu i celu fotograficznego. Zapraszamy w małą podróż fotograficzną. Nasz gość zdradzi tajniki dobrego przygotowania do wyprawy fotograficznej, opowie o sztuce kamuflażu oraz dotknie ważnego aspektu etyki fotografowania.

Marek Zarankiewicz od 19 lat zajmuje się fotografią i filmowaniem przyrody, na co dzień prowadzi fundację „Siedlisko Silesia” , której głównym działaniem jest czynna ochrona siedlisk i gatunków. Twórca Ogólnopolskiej Kampanii Na Rzecz Sędziwych Drzew - Zdrap Pomarańczowy Znak.

UWAGA!
Na wydarzenie obowiązują zapisy: zapisy.ciee@pomorskieparki.pl. Prosimy w tytule maila wpisać "Przyroda w obiektywie", a w treści imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Działalność Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku  jest finansowana za środków  Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Serdecznie zapraszamy!

Zdjecie Marka Zarankiewicza przestawiające sylwetkę bociana