Rysowaliśmy na ekranie

Pora na małe podsumowanie naszych środowych warsztatów online „Rysowanie na ekranie” z Dawidem Kilonem. Podczas twórczych spotkań braliśmy pod kreskę symbole parków krajobrazowych z naszego województwa.

W imieniu całej ekipy Centrum Informacji i edukacji Ekologicznej w Gdańsku oraz Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych pięknie dziękujemy Wam wszystkim za udział w spotkaniach, entuzjazm, kolorowe galerie Waszych dzieł i wszystkie miłe słowa:) To była fantastyczna pastelowa przygoda!

Dziękujemy pięknie Dawidowi Kilonowi za moc przyrodniczo-rysunkowych inspiracji, pasjonujące opowieści i przemiły czas na antenie!

Pamiętajcie, że wszystkie spotkania są cały czas dostępne na naszym profilu, wiec jeśli tylko kiedykolwiek nabierzecie ochoty na narysowanie któregoś z naszych bohaterów – na kartce, koszulce, torbie… to korzystajcie:) To może być świetny pomysł na autorski upominek dla bliskich!

Cykl spotkań zrealizowaliśmy dla Was dzięki finansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. 

Sieweczka obrożna z Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym i Błękitną Szkołą we Władysławowie
Zimorodek z Zaborskiego Parku Krajobrazowego
Obuwik pospolity z Kaszubskim Parkiem Krajobrazowym i Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej w Szymbarku
Gągoł z Wdzydzkim Parkiem Krajobrazowym i Zieloną Szkołą w Schodnie
Kormoran z Parkiem Krajobrazowym "Mierzeja Wiślana"
Żuraw z Parku Krajobrazowego ,,Dolina Słupi"
Dzięcioł czarny z Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego