Konkurs na naturalną maskotkę rozstrzygnięty

Tegoroczny konkurs plastyczno – literacki organizowany po raz X wspólnie z Biblioteką Publiczną  w Słupsku doczekał się laureatów.  Na konkurs wpłynęło 18 prac w dwóch z trzech ogłoszonych kategorii wiekowych, szkoła podstawowa klasy 4-6 oraz szkoły średnie, nie było prac kategorii klas 7-8. Z tego powodu jury postanowiło przyznać nagrody za I i II miejsce ex aequo w kategorii klas młodszych.   Jury zgodnie z regulaminem oceniało prace plastyczne oraz fraszkę wg wymogów konkursowych, które określały jakich materiałów można było użyć do wykonania maskotki.

W kategorii szkół podstawowych przyznano następujące miejsca i nagrody:

 

Grand Prix – Banasiak Nadia SP w Gostkowie praca pt. „Puchacz”

 

I miejsce- Jędrychowski Alan SP w Gostkowie praca pt. „Wiewiórka”

I miejsce - Szymon Jaśkiewicz SP w Kwakowie praca pt. „ Dzik”

 

II miejsce -Juszczak Daniel SP w Gostkowie praca pt. „Ślimaki”

II miejsce - Podolska Anna SP w Gostkowie praca pt. „Pisklęta”

 

III miejsce – Fusiek Nadia SP w Gostkowie praca pt. „Bociek”

 

Wyróżnienia -Ujma Agata SP w Kobylnicy

                     - Szeliga Julia Klub 7 Brygady Obrony Wybrzeża

                     - Pałasz Patrycja SP w Gostkowie

 

W kategorii szkół średnich przyznano następujące miejsca i nagrody:

 

 I miejsce - Dubiela Martyna ZSA w Słupsku praca pt. „Jeleń”

II miejsce – Bartnik Oliwia  ZSA w Słupsku praca pt. „Zając”

 

Wyróżnienia : - Taraska Malwina ZSA w Słupsku

                        - Brandt Karolina ZSA w Słupsku

                        - Sławska Natalia ZSA w Słupsku

 

Do zwycięzców trafią nagrody: sprzęt turystyczny, książki przyrodnicze oraz vouchery na zajęcia przyrodnicze.

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim dziękujemy za udział.

Organizatorzy skontaktują się w sprawie odbioru dyplomów i nagród bezpośrednio z opiekunami.

 

Grand Prix Nadia Banasiak z Gostkowa fot.A.Kasprzak
I m-ce w kat. klas IV-VI "Wiewiórka" Jędrychowski Alan SP w Gostkowie fot.A.Kasprzak
Praca jury fot. A.Kasprzak
I m-ce w kat. klas IV-VI "Dzik" Jaśkiewicz Szymon SP w Kwakowie fot.A.Kasprzak
III m-ce w kat. klas IV-VI "Bociek" Fusiek Nadia  SP w Gostkowie fot.A.Kasprzak
II m-ce w kat. klas IV-VI "Pisklęta" Podolska Anna SP w Gostkowie fot.A.Kasprzak
II m-ce w kat. klas IV-VI "Ślimaki" Juszczak Daniel  SP w Gostkowie fot.A.Kasprzak
II m-ce w kat. szkół średnich  "Zając" Dubiela Martyna ZSA w Słupsku fot.A.Kasprzak
I m-ce w kat. szkół średnich  "Jeleń" Bartnik Oliwia ZSA w Słupsku fot.A.Kasprzak
Wyróżnienie w kat. klas IV-VI "Żuraw" Szeliga Julia Klub 7 Brygady Obrony Wybrzeża fot.A.Kasprzak
Wyróżnienie w kat. klas IV-VI "Bociany" Ujma Agata SP w Kobylnicy  fot.A.Kasprzak
Wystawa prac fot.A. Kasprzak
Wystawa prac fot.A. Kasprzak