Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych

76-200 Słupsk, ul. Poniatowskiego 4A

  • Dolina Łeby
    Dolina Łeby
  • Dolina rzeki Chociny
    Dolina rzeki Chociny
  • Jezioro Wielkie Brodno
    Jezioro Wielkie Brodno
  • Lasy sopockie
    Lasy sopockie
  • Leśne oczko
    Leśne oczko
  • Niszczycielska działalność wiatru
    Niszczycielska działalność wiatru
  • Rezerwat Kacze Łęgi
    Rezerwat Kacze Łęgi
  • Rozlewisko rzeki Zbrzycy
    Rozlewisko rzeki Zbrzycy
    separator

    Nad Jez. Milachowo.

  • Staniszewskie Zdroje
    Staniszewskie Zdroje
  • Ujście rzeki Brdy do Jez. Charzykowskiego
    Ujście rzeki Brdy do Jez. Charzykowskiego
    separator

    W głębi Jez. Długie i Jez. Karsińskie.

  • Zatoka nad Zalewem Wiślanym
    Zatoka nad Zalewem Wiślanym
  • Źródło Marii zimą
    Źródło Marii zimą
Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych
Plany Ochrony
Edukacja dla Przyrody
WFOŚiGW Sprawozdania
Pomorscy
Dobra praktyka ogrodnika - przyrodnika
MODRASZEK TELEJUS MOTYL ŁĄK PODMOKŁYCH
MODRASZEK TELEJUS
MOTYL ŁĄK PODMOKŁYCH
KOMIKS
Pomorski Zwrotnik Raka
Uwaga ASF
Mapy

 Konkurs na plakat z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska rozstrzygnięty.  W dniu 5 czerwca 2019 roku w  Centrum Edukacji Ekologicznej "Słupia - rzeka wiedzy"  wręczyliśmy dyplomy i nagrody dla zwycięzców.  Wszyscy laureaci zaproszeni są do udziału w warsztatach terenowych w dniu 10 czerwca 2019 roku.

Poniżej prezentujemy listę zwycięzców.

Szkoły średnie

1 miejsce – Zuzanna Lula  -  Zespół Szkół Agrotechnicznych

2 miejsce  - Kamila Dobrowolska   - Zespół Szkół Agrotechnicznych

3 miejsce – Kamil Brzykcy - Zespół Szkół Agrotechnicznych

 

Szkoły Podstawowe – kategoria kl. VII-VIII

1 miejsce – Artur Kowalczyk – SP nr 10

2 miejsce – Nikola Kamińska, Nikola Grzebińska – SP nr 2

2 miejsce – Alicja Piszko – SP nr 2

3 miejsce – Natalia Surma – SP nr 10

3 miejsce – Magdalena Kuczyńska  - SP nr 10

Wyróżnienia

  1. Wiktoria Wąsowicz – świetlica Widzino
  2. Klaudia Święty – SP nr 10
  3. Ewa Reichert, Natalia Patejuk – SP nr2
  4. Aleksandra Olesiak – SP nr 1
  5. Natalia Lica, Malwina Karwacka – SP nr 3

 

Szkoły Podstawowe – kategoria kl. IV-VI

1 miejsce – Maksymilian Wąsowicz – SP STO

2 miejsce - Urszula Sieradzka – SP nr 10

2 miejsce – Dorota Piątek – świetlica Widzino

3 miejsce - Hanna Labryga, Szczudrawa Marta – SP nr 3

3 miejsce - Kornelia Czaja, Gwóźdź-Sproketowska Weronika – SP nr 5

Wyróżnienia

  1. Leszek Meler – SP nr 5
  2. Zuzanna Furtak – świetlica Widzino
  3. Milena Brzezińska – SP nr 10
  4. Iwanowicz Paulina – SP nr 10
  5. Stańczyk Jakub SP STO
  6. Lena Krupska SP STO
  7. Klaudia Goebel SP 10