U nas już wiosna, rozmawiamy o lęgach ptaków?

Data: 04-12-2020

Zapraszamy na spotkanie online „U nas już wiosna, rozmawiamy o lęgach ptaków?”

Spotkanie z  Dawidem Kilonem odbędzie się na profilu CIEE w Facebook Live: https://www.facebook.com/CIEEGdansk/live  w dniu 9 grudnia 2020 roku o godz. 18:00.

Dni są krótkie i pochmurne co sprawia, że z utęsknieniem myślimy o wiośnie.

Chcemy wypełnić Wam ten czas oczekiwania konstruktywną porcją wiedzy okraszonej piękną oprawą graficzną. Zapraszamy na spotkanie online, podczas którego ornitolog i rysownik - Dawid Kilon, opowie o lęgach ptaków i o tym co sprawia, że ptaki podejmą wędrówkę. Dowiecie się także jak muszą się do tego przygotować. Nasze spotkanie będzie także miłym pretekstem do zaprezentowania Wam nowego pakietu edukacyjnego „Śladami zwierząt”. Przy pomocy swoich rysunków autor zdradzi wiele ptasich ciekawostek.

Zapraszamy serdecznie! Wirtualne spotkanie w wiosennym klimacie polecamy absolutnie wszystkim, rodzinom, nauczycielom, edukatorom przyrodniczym…. To odsłona pierwsza, tydzień później zaprosimy na „W drogę, czyli opowieść o wędrówkach ptaków”.

Szczegóły w wydarzeniu: (20+) U nas już wiosna, rozmawiamy o lęgach ptaków? | Facebook

Spotkanie organizuje Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku, dzięki dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. 

Czyje to młode? Rysunki i projekt: MERGUS Dawid Kilon