W drogę, czyli opowieść o wędrówkach ptaków

Zapraszamy na spotkanie online "W drogę czyli opowieść o wędrówkach ptaków"

Spotkanie z  Dawidem Kilonem odbędzie się na profilu CIEE w Facebook Live: https://www.facebook.com/CIEEGdansk/live  w dniu 16 grudnia 2020 roku o godz. 18:00.

Dni są krótkie i pochmurne co sprawia, że z utęsknieniem myślimy o wiośnie.Chcemy wypełnić Wam ten czas oczekiwania konstruktywną porcją wiedzy okraszonej piękną oprawą graficzną. Zapraszamy na spotkanie online, podczas którego ornitolog i rysownik - Dawid Kilon, opowie o tym co sprawia, że ptaki podejmą wędrówkę. Dowiecie się także jak muszą się do tego przygotować. Nasze spotkanie będzie także miłym pretekstem do pokazania Wam nowego pakietu edukacyjnego „Śladami zwierząt”. Przy pomocy swoich rysunków autor zdradzi wiele ptasich ciekawostek.

Zapraszamy serdecznie! Wirtualne spotkanie w wiosennym klimacie polecamy wszystkim, rodzinom, nauczycielom, edukatorom przyrodniczym…

Szczegóły w wydarzeniu: (20+) W drogę, czyli opowieść o wędrówkach ptaków | Facebook

Spotkanie organizuje Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku, dzięki dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Wędrówki. Rysunki i projekt MERGUS Dawid Kilon
Grafika 2: W drogę, czyli opowieść o wędrówkach ptaków
Dymówka, rys. Dawid Kilon