W poszukiwaniu Błękitnych Kamyczków - zabawa terenowa

Data: 14-04-2021

Jest coraz cieplej i mamy coraz dłuższy dzień. Wszyscy chętnie wychodzimy na spacery lub rowery… co niektórzy wolą rolki. Niezależnie od rodzaju rekreacji jaką lubicie, możecie przy okazji wziąć udział w naszej nowej wiosennej zabawie w „Błękitne Kamyczki”.

Co jakiś czas w naszej okolicy będą pojawiały się kamyczki w błękitnym kolorze. Rozglądajcie się dobrze... Pod każdym z nich będzie ukryta przyrodnicza lub historyczna zagadka lub zadanie do wykonania. Gdy znajdziesz taki kamyczek, przeczytaj polecenie i odłóż go na miejsce. Odpowiedź przyślij na adres Błękitnej Szkoły: bsk@pomorskieparki.pl. W tytule wiadomości wpisz: „Błękitne Kamyczki” – zadanie nr…

Dla ułatwienia w każdy wtorek i piątek o godzinie 12:00 Błękitna Szkoła na profilu Facebook będzie podpowiadała w jakim rejonie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego znajduje się  kolejny kamyczek. 

Dla pierwszych dwóch osób, które przyślą poprawną odpowiedź mamy przygotowane upominki. Jeśli się nie uda wygrać… to nic straconego, czekajcie na informację o kolejnym Błękitnym Kamyczku. 

Regulamin...

Akcja jest dofinansowana przez WFOŚiGW w Gdańsku.

Władysławowo, 14.04.2021r.