Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych

76-200 Słupsk, ul. Poniatowskiego 4A

  • Dolina Łeby
    Dolina Łeby
  • Dolina rzeki Chociny
    Dolina rzeki Chociny
  • Jezioro Wielkie Brodno
    Jezioro Wielkie Brodno
  • Lasy sopockie
    Lasy sopockie
  • Leśne oczko
    Leśne oczko
  • Niszczycielska działalność wiatru
    Niszczycielska działalność wiatru
  • Rezerwat Kacze Łęgi
    Rezerwat Kacze Łęgi
  • Rozlewisko rzeki Zbrzycy
    Rozlewisko rzeki Zbrzycy
    separator

    Nad Jez. Milachowo.

  • Staniszewskie Zdroje
    Staniszewskie Zdroje
  • Ujście rzeki Brdy do Jez. Charzykowskiego
    Ujście rzeki Brdy do Jez. Charzykowskiego
    separator

    W głębi Jez. Długie i Jez. Karsińskie.

  • Zatoka nad Zalewem Wiślanym
    Zatoka nad Zalewem Wiślanym
  • Źródło Marii zimą
    Źródło Marii zimą
Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych

Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych

Plany Ochrony
Edukacja dla Przyrody
WFOŚiGW Sprawozdania
Pomorscy
Tradycyjne ogrody
Zamień nawłocie na malwy przy płocie
Misja Natura
MODRASZEK TELEJUS MOTYL ŁĄK PODMOKŁYCH
MODRASZEK TELEJUS
MOTYL ŁĄK PODMOKŁYCH
KOMIKS
Pomorski Zwrotnik Raka
Mapy

Dyrektor Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych
Bożena Sikora - b.sikora@pomorskieparki.pl

Zastępca Dyrektora Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych
Barbara Utracka - Minko - b.utracka@pomorskieparki.pl

Główna Księgowa
Halina Justka - h.justka@pomorskieparki.pl

Sekretariat
Beata Mączka - b.maczka@pomorskieparki.pl

Księgowa
Karolina Bartosiak - k.bartosiak@pomorskieparki.pl

Starszy specjalista ds. zamówień publicznych
Grażyna Romanowska - g.romanowska@pomorskieparki.pl

Referent
Aleksandra Wojtczyk - a.wojtczyk@pomorskieparki.pl

Księgowa
Renata Paluch - r.paluch@pomorskieparki.pl

Informatyk
Marcin Fąfara - m.fafara@pomorskieparki.pl