Bioróżnorodność według Leśmiana - rodzinny warsztat terenowy

Data: 08-05-2023

Serdecznie zapraszamy na warsztat terenowy „Bioróżnorodność według Leśmiana”. To kolejna rodzinna wyprawa z cyklu „NATURAlnie przygoda”

Uwaga, uwaga, dzieci wraz z rodzicami. Pewna przemiła Wiła, mieszkanka, lasu pilnie potrzebuje Waszej pomocy. Tonie we łzach, bo z wiersza wyszedł Dusiołek, stwór niestworzony i Troll, Wiły ukochany zasnął snem kamiennym. Co dalej?! Czy uda się pomóc Wile i obudzić Trolla? To zależy od Was. Prosimy i zapraszamy, przybywajcie.

Zabierzcie ze sobą ciekawość i dobry humor. Przydadzą się wygodne ubrania (też przeciwdeszczowe), termos herbaty i coś do przekąszenia. Warto zabrać karimatę lub koc, byśmy na koniec mogli usiąść razem na mały piknik.

Spotkanie poprowadzi Magdalena Biodrowicz. Działa pod pseudonimem Salcia Hałas, jest ogrodniczką, pedagożką, animatorką, pisarką. Prowadzi warsztaty przyrodnicze i teatralne dla dzieci i dorosłych.  Wierzy w edukację przez zabawę. Wie, że dobra opowieść to ta, która wzbudza emocje. Zapraszamy do posłuchania i wspólnej zabawy.

Termin: niedziela, 21 maja 2023 r. w godz. 10:00 - 13:00

Miejsce spotkania: Gdynia, Wozownia, Kolibki, al. Zwycięstwa 291

Dystans: do 3 km

Uczestnicy: Rodziny z dziećmi w wieku od 4 lat.

WAŻNY KOMUNIKAT!

Na warsztaty obowiązują zapisy mailowe: zapisy.ciee@pomorskieparki.pl W treści maila proszę podać imiona i nazwiska uczestników, numer telefonu i wiek dzieci. Zapisanie się na warsztat jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu. Liczba miejsc ograniczona do 20 osób!

Warsztat finansowany jest ze środków województwa pomorskiego.

Bioróżnorodność według Leśmiana - zaproszenie na rodzinny warsztat terenowy